0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Czech Republic Pro League
Matej Perny
۰
۳
Zdenek Bron
Finished
۰۵:۰۰
Zdenek Bron
۲
۳
Jiri Hyrsl
Finished
۰۶:۰۰
Martin Sobisek
۳
۲
Marcel Pikous
Finished
۰۰:۰۰
Radim Pavelka
۱
۳
Jan Jablonovsky
Finished
۰۴:۰۰
Jaroslav Strnad 1964
۳
۰
Zdenek Bron
Finished
۰۴:۰۰
Jiri Hyrsl
۰
۳
Jan Zalesky
Finished
۰۴:۳۰
Jakub Vrabec
۲
۳
Jan Jablonovsky
Finished
۰۵:۰۰
Jan Zalesky
۳
۲
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۰۵:۳۰
Jan Jablonovsky
۳
۲
Daniel Kouble
Finished
۰۶:۰۰
Petr Svoboda
۱
۳
Jan Kabelka
Finished
۰۰:۰۰
Milan Regner
۰
۳
Daniel Kouble
Finished
۰۰:۰۰
Jan Kabelka
-
-
Miroslav Malek
Finished
۰۰:۳۰
Daniel Kouble
۲
۳
Matej Vogel
Finished
۰۰:۳۰
Marcel Pikous
۳
۰
Vladislav Hampejs
Finished
۰۰:۳۰
Filip Valek
-
-
Kamil Kleprlik
Finished
۰۰:۳۰
Jan Vaclavek
۳
۱
Petr Svoboda
Finished
۰۱:۰۰
Ondrej Svacha
۲
۳
Martin Sobisek
Finished
۰۱:۰۰
Josef Grill
۳
۱
Milan Regner
Finished
۰۱:۰۰
Josef Grill
-
-
Milan Regner
Finished
۰۱:۳۰
Matej Vogel
۳
۰
Daniel Kouble
Finished
۰۲:۰۰
Marcel Pikous
۳
۱
Martin Sobisek
Finished
۰۲:۰۰
Miroslav Malek
-
-
Jan Kabelka
Finished
۰۲:۰۰
Jiri Skalicky
-
-
Filip Valek
Finished
۰۲:۰۰
Jaroslav Strnad 1964
۳
۱
Matej Perny
Finished
۰۲:۳۰
Radim Pavelka
۳
۲
Jakub Vrabec
Finished
۰۲:۳۰
Jan Jablonovsky
-
-
Gabriel Vaclav Senior
Finished
۰۳:۰۰
Zdenek Bron
۰
۳
Jan Zalesky
Finished
۰۳:۰۰
Jakub Vrabec
۱
۳
Daniel Kouble
Finished
۰۳:۳۰
Matej Perny
۳
۱
Jiri Hyrsl
Finished
۰۳:۳۰
Daniel Kouble
-
-
Gabriel Vaclav Senior
Finished
۰۴:۳۰
Gabriel Vaclav Senior
-
-
Radim Pavelka
Finished
۰۵:۳۰
Jan Zalesky
۲
۱
Matej Perny
inprogress
۰۶:۳۰
Gabriel Vaclav Senior
-
-
Jakub Vrabec
Finished
۰۶:۳۰
  Ukraine Ukraine Win Cup
Vitaliy Khamurda
۱
۳
Ruslan Lazebny
Finished
۰۰:۰۰
Artem Maksimenko
۳
۲
Konstantyn Kirsanov
Finished
۰۰:۰۰
Vitaliy Khamurda
۱
۳
Vyacheslav Kovalenko
Finished
۰۱:۰۰
Artem Maksimenko
۰
۳
Anton Yolkin
Finished
۰۱:۳۰
Ruslan Lazebny
۲
۳
Vyacheslav Kovalenko
Finished
۰۲:۰۰
Anton Yolkin
۱
۳
Konstantyn Kirsanov
Finished
۰۲:۰۰
Vyacheslav Kovalenko
۳
۱
Rodion Pirveli
Finished
۰۲:۳۰
Artem Maksimenko
۳
۱
Evgeny Krivorotyko
Finished
۰۲:۳۰
Yan Krol
۰
۳
Dmitriy Batyuk
Finished
۰۳:۰۰
Vyacheslav Kovalenko
۳
۱
Vitaliy Khamurda
Finished
۰۴:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۱
۳
Dmitriy Batyuk
Finished
۰۴:۳۰
Vyacheslav Kovalenko
۳
۰
Ruslan Lazebny
Finished
۰۵:۰۰
Dmitriy Batyuk
۳
۱
Yan Krol
Finished
۰۶:۰۰
  Europe TT Elite Series
Tomasz Kotowski
۳
۰
Jan Zandecki
Finished
۰۰:۰۰
Karol Wisniewski
۳
۱
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۰:۱۵
Utylski Rafal
۳
۰
Jakub Glanowski
Finished
۰۰:۳۰
Piotr Strus
۰
۳
Jakub Maslowski
Finished
۰۰:۴۵
Arkadiusz Mugowski
۱
۳
Jakub Maslowski
Finished
۰۱:۴۵
Damian Wojdyla
۳
۲
Jakub Glanowski
Finished
۰۲:۰۰
Karol Wisniewski
۰
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۲:۱۵
Piotr Strus
۱
۳
Mateusz Misiak
Finished
۰۲:۴۵
Michal Krzyzanowski
۱
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۳:۰۰
Arkadiusz Mugowski
۳
۰
Szymon Radlo
Finished
۰۳:۱۵
Karol Wisniewski
۳
۲
Piotr Strus
Finished
۰۳:۴۵
Marcin Jadczyk
۳
۰
Jakub Glanowski
Finished
۰۴:۰۰
Mateusz Misiak
۱
۳
Jakub Maslowski
Finished
۰۴:۱۵
Michal Krzyzanowski
۰
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۴:۳۰
Arkadiusz Mugowski
۳
۱
Piotr Strus
Finished
۰۴:۴۵
Szymon Radlo
۲
۳
Jakub Maslowski
Finished
۰۵:۱۵
Damian Wojdyla
۳
۲
Michal Krzyzanowski
Finished
۰۵:۳۰
Karol Wisniewski
۰
۳
Mateusz Misiak
Finished
۰۵:۴۵
Marcin Jadczyk
۰
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۶:۰۰
  Armenia Armenia ITT CUP
Davit Mirzoyan
۲
۳
Andranik Sahakyan
Finished
۰۰:۱۰
  Russia Liga Pro
Ivan Soldatov
۱
۳
Denis Sayanov
Finished
۰۰:۱۵
Alexander Chencov
۳
۱
Alexey Slashchilin
Finished
۰۰:۱۵
Stashkovsky Gleb
۱
۳
Aleksandr Ivanovich Frolov
Finished
۰۰:۴۵
Ivan Moshkov
۱
۳
Denys Lebedev
Finished
۰۰:۴۵
Oleg Kutuzov
۳
۲
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۱:۰۰
Vladislav Chakhur
۳
۲
Girevenkov Alik
Finished
۰۱:۱۵
Dmitry Bakalin
۱
۳
Dmitry Tikhnenko
Finished
۰۱:۳۰
Ivan Pandur
۲
۳
Evgeny Makarenkov
Finished
۰۱:۴۵
Alexander Serebrennikov
۱
۳
Denis Sayanov
Finished
۰۱:۴۵
Girevenkov Alik
۳
۰
Andrey Zolotov
Finished
۰۲:۱۵
Oleg Kutuzov
۳
۲
Dmitry Bakalin
Finished
۰۲:۳۰
Vladislav Chakhur
۳
۲
Alexander Serebrennikov
Finished
۰۲:۴۵
Andrey Zolotov
۲
۳
Denis Sayanov
Finished
۰۳:۱۵
Evgeniy Ilyukhin
۳
۲
Dmitry Bakalin
Finished
۰۳:۳۰
Vladimir Staroverov
۳
۲
Ivan Pandur
Finished
۰۳:۴۵
Girevenkov Alik
۳
۰
Alexander Serebrennikov
Finished
۰۳:۴۵
Dmitry Tikhnenko
۳
۲
Oleg Kutuzov
Finished
۰۴:۰۰
Denis Sayanov
۳
۱
Vladislav Chakhur
Finished
۰۴:۱۵
Alexander Serebrennikov
۳
۱
Andrey Zolotov
Finished
۰۴:۴۵
Dmitry Tikhnenko
۳
۰
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۵:۰۰
Denis Sayanov
۱
۳
Girevenkov Alik
Finished
۰۵:۱۵
Evgeny Makarenkov
۲
۳
Vladimir Staroverov
Finished
۰۵:۱۵
Andrey Zolotov
۰
۳
Vladislav Chakhur
Finished
۰۵:۴۵
  World TT-CUP
Martin Boltik
۳
۰
Radek Libovicky
Finished
۰۰:۲۰
Zdrobylko Bohdan
۱
۳
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۰:۲۵
Marek Teiml
۱
۳
Radek Stindl
Finished
۰۰:۵۰
Martin Boltik
۳
۲
Marek Teiml
Finished
۰۱:۲۰
Vitalii Klimov
۳
۲
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۱:۲۵
Volodymyr Tuchkevych
۱
۳
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۲:۵۵
Vitalii Klimov
۳
۰
Volodymyr Tuchkevych
Finished
۰۳:۲۵
Zdrobylko Bohdan
۲
۳
Roman Vashchuk
Finished
۰۳:۵۵
Vitalii Klimov
۳
۲
Zdrobylko Bohdan
Finished
۰۴:۲۵
Roman Vashchuk
۲
۳
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۴:۵۵
Roman Vashchuk
۳
۲
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۵:۵۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید