0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran Persian Gulf Pro League
Sepahan
۰
۰
Perspolis Teheran
inprogress
۲۰:۰۰
Esteghlal Tehran
۱
۱
Foolad Khuzestan FC
Finished
۱۷:۰۰
Mes Rafsanjan
۱
۰
Tractor Sazi FC
Finished
۱۸:۰۰
Naft Masjed Soleyman
۰
۲
Gol Gohar
inprogress
۱۹:۰۰
Mes Kerman FC
۰
۱
Havadar SC
Finished
۱۸:۰۰
Malavan
۲
۱
Sanat Naft
Finished
۱۷:۳۰
  Saudi Arabia Profesional League
Al-Ittihad
-
-
Al Fateh
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Abha
۰
۲
Al-Nassr Riyadh
inprogress
۱۹:۰۰
Al Adalah
-
-
Al Feiha
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  United Arab Emirates Pro League
Shabab Al Ahli Dubai
۰
۰
Ittihad Kalba
Finished
۱۶:۴۵
Dibba AL Fujairah
۰
۲
Al Ain
Finished
۱۶:۴۵
Al Jazira
۳
۲
Al Sharjah SCC
inprogress
۱۹:۳۰
Ajman
۱
۰
Baniyas FC
inprogress
۱۹:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Atletico Huracan
۱
۰
Talleres de Cordoba
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Lanus
۰
۴
Argentinos Juniors
Finished
۰۱:۳۰
Gimnasia y Esgrima La Plata
۰
۰
Boca Juniors
Finished
۰۴:۰۰
  Paraguay Primera Division
Sol de America
۲
۳
Nacional Asuncion
Finished
۰۰:۰۰
12 de Octubre
۰
۱
Guarani Asuncion
Finished
۰۲:۳۰
Resistencia SC
۱
۰
Libertad Asuncion
Finished
۰۰:۰۰
  Brazil Serie A
America Mg
۱
۲
Sao Paulo FC
Finished
۰۲:۳۰
Avai
۱
۲
Botafogo RJ
Finished
۰۲:۳۰
Palmeiras
۴
۰
Coritiba FBC
Finished
۰۱:۳۰
  Venezuela Primera Division
Deportivo Tachira FC
۰
۰
Portuguesa FC
Finished
۰۰:۳۰
Academia Puerto Cabello
۳
۱
Deportivo Lara
Finished
۰۲:۴۵
  Qatar Stars League Cup
Al Sadd
۳
۰
Al-Ahli Doha
inprogress
۱۹:۳۰
Al Sailiya
۰
۰
Qatar SC Doha
inprogress
۱۹:۳۰
Al-Wakra
۱
۳
Umm Salal
inprogress
۱۹:۳۰
  Colombia Primera A
Atletico Bucaramanga
۰
۱
Rionegro Aguilas Doradas
Finished
۰۲:۰۰
Atletico Nacional de Medellin
۳
۲
Independiente Medellin
Finished
۰۴:۳۰
  Turkey Super Lig
Gazisehir Gaziantep FK
۰
۰
Adana Demirspor
inprogress
۲۰:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Dila Gori
۲
۱
FC Torpedo Kutaisi
Finished
۱۸:۳۰
Dinamo Tbilisi
۰
۰
FC Dinamo Batumi
inprogress
۲۰:۳۰
  Netherlands Eerste Divisie (Jupiler League)
Heracles Almelo
-
-
De Graafschap
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
ADO Den Haag
-
-
FC Eindhoven
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Ajax Amsterdam Reserves
-
-
Helmond Sport
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Roda JC Kerkrade
-
-
VVV Venlo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Dordrecht
-
-
FC Zwolle
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Oss / Top Oss
-
-
MVV Maastricht
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Willem II Tilburg
-
-
FC Den Bosch
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
AZ Reserves
-
-
NAC Breda
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
PSV Reserves
-
-
Telstar
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Utrecht Reserves
-
-
Almere City
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Azerbaijan Premier League
FK Zira
۱
۰
Shamakhi FK
Finished
۱۷:۰۰
  Bolivia LFPB
Blooming
۰
۰
Universitario De Vinto
Finished
۰۱:۴۵
Club Universitario de Sucre
۲
۱
Independiente Petrolero
Finished
۰۴:۰۰
  Belarus Premier League
Dinamo Brest
۱
۰
Dnepr Mogilev
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany 2. Bundesliga
Arminia Bielefeld
۰
۰
Karlsruher SC
inprogress
۲۰:۰۰
SSV Jahn Regensburg
۰
۰
SpVgg Greuther Furth
inprogress
۲۰:۰۰
  Denmark Superligaen
Lyngby BK
۰
۰
Viborg FF
inprogress
۲۰:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
CD Tepatitlan de Morelos
۰
۲
Cimarrones de Sonora
Finished
۰۳:۳۰
  Malaysia Super League
Melaka United
۲
۴
Terengganu
Finished
۱۵:۴۵
Petaling Jaya City FC
۰
۱
Selangor FC
Finished
۱۵:۴۵
Pahang
۰
۰
Johor Darul Takzim FC
Finished
۱۶:۳۰
Sabah
۴
۱
Penang FC
Finished
۱۵:۰۰
Negeri Sembilan
۰
۰
Kedah
Finished
۱۶:۳۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
America de Quito
۱
۰
Olmedo
Finished
۰۳:۳۰
  Uzbekistan Super League
Metallurg Bekobod
۱
۲
FC Bunyodkor
Finished
۱۷:۰۰
  World Friendly International Matches Women
Norway (W)
۰
۰
Brazil (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Czech Republic (W)
۲
۰
Hungary (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Netherlands Eredivisie
FC Groningen
-
-
RKC Waalwijk
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Romania Liga I
SC FC Voluntari SA
۳
۱
CS Dacia Mioveni
Finished
۱۸:۳۰
Campionii FC Arges
-
-
Universitatea Craiova
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Thailand Thai League 1
Lamphun Warrior FC
۰
۲
Buriram United FC
Finished
۱۵:۳۰
  Ukraine Premier League
Kolos Kovalivka
۰
۰
FC Ingulets Petrove
Finished
۱۷:۳۰
Veres Rivne
۱
۲
Metal Kharkiv
Finished
۱۵:۳۰
  Singapore Premier League
Lion City Sailors FC
۲
۴
Albirex Niigata Singapore FC
Finished
۱۵:۱۵
  Bulgaria A PFG
Hebar 1918 Pazardzhik
۳
۲
PFC Lokomotiv Sofia
Finished
۱۸:۰۰
Pfc Pirin Blagoevgrad
۰
۰
Beroe Stara Zagora
inprogress
۲۰:۳۰
  Poland II Liga
Polonia Warszawa
-
-
Garbarnia
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۱
  Vietnam V-League
Da Nang
۰
۴
Becamex Binh Duong FC
Finished
۱۳:۳۰
  Ethiopia Premier League
Hadiya Hosaena
۴
۱
Sidama Bunna
Finished
۱۳:۳۰
Adama Kenema
۲
۰
Mekelakeya
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Reserve League
Defensa y Justicia Reserves
۰
۶
Rosario Central Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Godoy Cruz Reserves
۲
۴
CA Talleres de Cordoba Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Arsenal de Sarandi Reserves
۰
۰
Union Santa Fe Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  Slovenia 2.SNL
Aluminij
۴
۱
Jadran Dekani
Finished
۱۷:۰۰
ND Triglav Kranj
۰
۱
NK Fuzinar Ravne
inprogress
۱۹:۳۰
NK Nafta Lendava
۰
۲
NK Emmi Bistrica
inprogress
۱۹:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Hellas Verona U19
۱
۰
Torino U19
Finished
۱۷:۳۰
Atalanta U19
۵
۲
Cesena U19
Finished
۱۵:۳۰
  Switzerland Challenge League
Neuchatel Xamax FC
-
-
AC Bellinzona
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Finland Kolmonen
MPS
۰
۰
HerTo
inprogress
۲۰:۳۰
HIFK II
۰
۰
FC Kontu
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Viikingit / SCP
۰
۰
PuiU Helsinki
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
ToTe
۰
۰
Atlantis H II
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Ponnistajat
۰
۱
Töölön Taisto
inprogress
۲۰:۳۰
Valtti
۰
۰
POHU
inprogress
۲۰:۳۰
  Portugal U19 Championship
SL Benfica U19
۰
۰
Casa Pia AC U19
inprogress
۱۹:۳۰
  Croatia HNL
NK Lokomotiva Zagreb
۰
۰
NK Sibenik
inprogress
۱۹:۳۰
  Austria Regionalliga Middle
DSV Leoben
۰
۰
Deutschlandsberger SC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
SV Allerheiligen
۰
۰
SAK Klagenfurt
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
LASK Linz II
۰
۰
SC Kalsdorf
inprogress
۲۰:۳۰
SC Gleisdorf
۰
۰
WAC Amateure Sankt Andre II
inprogress
۲۰:۳۰
Bad Gleichenberg
۰
۰
Union Vocklamarkt
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
SK Treibach
۰
۰
Ried II
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
VFB Hallbergmoos
-
-
1860 Rosenheim
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Stenungsunds IF
۰
۰
Angered BK
inprogress
۲۰:۳۰
  Portugal Liga Segunda
Belenenses
۰
۰
Farense
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Jordan Jordan League
Al Wehdat
-
-
Al Hussein
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Sahab SC
۲
۰
AL Sareeh
Finished
۱۷:۳۰
  Lithuania I Lyga
FK Atmosfera
۱
۱
FC Garliava
inprogress
۱۹:۳۰
FK Neptunas Klaipeda
۰
۰
BFA Vilnius
inprogress
۱۹:۳۰
FK Riteriai B
۰
۰
FK Ekranas
inprogress
۲۰:۳۰
  Cyprus 2. Division
Omonia FC Aradippou
۱
۲
Anagennisi Deryneia
inprogress
۱۹:۳۰
  Algeria U21 League 2
JSM Skikda U21
۲
۰
NRB Teleghma U21
Finished
۱۲:۳۰
Chaouia U21
۱
۰
CA Batna U21
Finished
۱۲:۳۹
Hamra Annaba U21
۰
۰
AS Ain M'lila U21
Finished
۱۲:۳۰
IB Khemis El Khechna U21
۰
۰
JS Bordj Menaiel U21
Finished
۱۲:۳۰
MC El Eulma U21
۱
۰
USM Annaba U21
Finished
۱۲:۳۰
AS Khroub U21
۲
۱
MO Constantine U21
Finished
۱۲:۳۰
E Sour El Ghozlane U21
۱
۱
US Souf U21
Finished
۱۲:۵۱
  Oman Professional League
Sohar Club
۱
۰
Sur SC
inprogress
۱۸:۴۵
  Romania Liga III, Seria 9
ACS Targu Mures 1898
۲
۳
FC Hunedoara
Finished
۱۵:۳۰
Metalurgistul Cugir
۳
۰
Academia Viitorul Cluj
Finished
۱۵:۳۰
  Serbia Super Liga
FK Radnik Surdulica
۱
۱
FK Novi Pazar
Finished
۱۸:۳۰
  India Super Division Bangalore
Bangalore Dream United FC
۰
۰
Students Union
Finished
۱۴:۰۰
Bangalore Dream United FC
۱
۵
Bengaluru FC II
Cancelled
۱۰:۰۰
MEG
۲
۱
Friends United
Finished
۱۲:۰۰
  Romania Liga III, Seria 4
Unirea Bascov
۴
۲
FCSB II
Finished
۱۵:۳۰
  Israel Liga Bet South
Hapoel Mahane Yehuda
۱
۰
Hapoel Ramat Yisrael F.C.
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Kiriat Ono
۰
۱
Hapoel Ganey Tikva
Finished
۱۲:۳۰
Maccabi Beer Sheva
۱
۱
MS Shikun Hamizrach
Finished
۱۱:۳۰
Beitar Ramat Gan
۲
۲
Bnei Jaffa Ortodoxim
Finished
۱۲:۳۰
Agudat Sport Nordia Jerusalem
۳
۱
Maccabi Ironi Sderot
Finished
۱۳:۳۰
Hapoel Bnei Lod
۸
۴
Hapoel Ashkelon
Finished
۱۰:۳۰
Hapoel Kfar Casem Shua
۲
۰
Maccabi Ironi Amishav
Finished
۱۵:۳۰
  Israel Leumit League
Maccabi Petach Tikva
۱
۰
Hapoel Umm Al Fahm
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Ramat Hasharon
۰
۰
Hapoel Ironi Rishon Lezion
Finished
۱۶:۳۰
Bnei-Yehuda Tel-Aviv
۰
۱
Maccabi Yafo Kabilyo
Finished
۱۶:۳۰
Maccabi Ahi Nazareth FC
۰
۱
Hapoel Ramat Gan
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Nof HaGalil
۱
۴
Hapoel Petah Tikva
Finished
۱۶:۳۰
Agudat Sport Ashdod FC
۱
۳
KAFR Qasim
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Acre FC
۱
۰
Hapoel Kfar-Saba
Finished
۱۶:۳۰
Ironi Tiberias
۵
۱
Hapoel Afula
Finished
۱۶:۳۰
  Algeria U21 League 1
MC El Bayadh U21
۲
۰
Chelghoum Laid U21
Finished
۱۸:۰۰
USM Khenchela U21
۴
۱
MC Oran U21
Finished
۱۸:۰۰
ASO Chlef U21
۱
۰
JS Saoura U21
Finished
۱۸:۰۰
  Russia Premier League
FC Ural Yekaterinburg
۲
۱
FK Khimki
Finished
۱۸:۰۰
  Algeria Ligue 2
JSM Skikda
۲
۱
NRB Telaghema
Finished
۱۷:۳۰
IB Khemis El Khechna
۰
۰
JS Bordj Menaiel
Finished
۱۷:۳۰
RB Ouargla
۱
۱
USM El Harrach
Finished
۱۷:۳۰
MC El Eulma
۲
۱
USM Annaba
Finished
۱۷:۳۰
E Sour El-Ghozlane
۰
۰
US Souf
Finished
۱۷:۳۰
AS Khroub
۱
۰
MO Constantine
Finished
۱۷:۳۰
US Chaouia
۰
۰
CA Batna
Finished
۱۷:۳۰
Hamra Annaba
۰
۰
AS Ain M'lila
Finished
۱۷:۳۰
  Denmark 1st Division
Fremad Amager
۰
۱
Hvidovre IF
inprogress
۲۰:۰۰
FC Fredericia
۰
۰
Nykobing FC
inprogress
۲۰:۰۰
  Morocco Botola 2
Racing de Casablanca
۰
۰
Renaissance Zemamra
Finished
۱۸:۳۰
  Slovakia Super Liga
Podbrezova
۰
۲
MFK Ruzomberok
inprogress
۱۹:۰۰
  Poland Ekstraklasa
Stal Mielec
۲
۱
MKS Pogon Szczecin
inprogress
۱۹:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 4
CD Novillos Neza
۲
۱
Chilangos FC
inprogress
۱۹:۳۰
  Cyprus 1. Division
APOEL Nicosia FC
۰
۰
Karmiotissa Pano Polemidion
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany Regionalliga Southwest
Kickers Offenbach
۰
۰
FC Astoria Walldorf
inprogress
۲۰:۳۰
TSG Balingen
۰
۰
TSV Steinbach
inprogress
۲۰:۳۰
  Finland U20 League
JaPS U20
۰
۱
IF Gnistan U20
inprogress
۲۰:۰۰
Sexypoxyt U20
۲
۰
Karhu-Futis U20
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany Regionalliga West
Fortuna Koln
۰
۰
1. FC Duren
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Rot-Weiss Ahlen
-
-
SV Rodinghausen
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Germany Regionalliga Bayern
Viktoria Aschaffenburg
۰
۰
TSV 1896 Rain am Lech
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Augsburg II
۰
۰
FC Pipinsried
inprogress
۲۰:۳۰
1.FC Schweinfurt 05
۰
۰
SV Turkgucu Ataspor
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
TSV Buchbach
۰
۰
Spvgg Ansbach
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FV Illertissen
۰
۰
VfB Eichstatt
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Austria Regionalliga West - Tirol
Schwaz
۰
۰
SC Kundl
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Worgl SV
-
-
SV Hall
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Austria Regionalliga East
TWL Elektra
-
-
SR Donaufeld
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
ASK-BSC Bruck/Leitha
۰
۰
FCM Traiskirchen
inprogress
۲۰:۳۰
ASV Siegendorf
۰
۰
SV Stripfing/Weiden
inprogress
۲۰:۳۰
Marchfeld Donauauen
۰
۰
SC Neusiedl am See 1919
inprogress
۲۰:۳۰
Kremser SC
-
-
Wiener SK
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Portugal Liga 3, Group B
Caldas
-
-
FC Alverca
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Algeria Division 1
MC Magra
۰
۰
RC Arba
Finished
۱۸:۰۰
  Morocco Botola Pro
Union Sportive de Touarga Rabat
۰
۰
Chabab Mohammedia
inprogress
۲۰:۳۰
  Kuwait Premier League
Al Fahaheel FC
۲
۰
Al Tadamon
Finished
۱۸:۲۵
Al-Jahra
-
-
Al-Naser
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
  India Indian Super League
Kerala Blasters FC
۳
۱
East Bengal FC
Finished
۱۷:۳۰
  Israel Liga Alef North
Maccabi Tamra FC
۰
۱
Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
Finished
۱۴:۰۰
MS Tzeirey Taibe
۰
۰
Tzeirei Kfar Kana
Finished
۱۴:۳۰
Hapoel Kfar Kana
۰
۱
Hapoel Qalansawe
Finished
۱۵:۳۰
Hapoel Migdal Haemeq
۲
۳
Hapoel Bueine
Finished
۱۴:۰۰
Hapoel Bnei Zalfa
۴
۰
Maccabi Ironi Kiryat Ata Bialik
Finished
۱۵:۰۰
Hapoel Kaukab
۱
۰
Sport Club Tira
Finished
۱۵:۳۰
Maccabi Nujeidat Ahmed
۱
۲
Ihud Bnei Shefaram
Finished
۱۵:۳۰
  Poland III Liga, Group 2
Starogard Gdanski
۰
۱
Gedania Gdansk
Finished
۱۷:۰۰
Jarota Jarocin
۱
۱
Sokol Kleczew
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Ferroviaria U20
۰
۳
Corinthians U20
Finished
۰۱:۳۰
  Israel Liga Bet North
Hapoel Sandala Gilboa
۲
۱
Ihud Bnei Baka
Finished
۱۱:۴۵
Hapoel Bnei Pardes Fureidis
۰
۱
Hapoel Bnei Musmus
Finished
۱۲:۰۰
Maccabi Neve Shaanan Eldad
۰
۳
Maccabi Ahi Iksal
Finished
۱۲:۱۰
  Australia A-League
Melbourne City FC
۲
۱
Western United
Finished
۱۲:۱۵
  Europe UEFA U19 Championship Women Qualification
Croatia U19 (W)
۵
۰
Montenegro U19 (W)
Finished
۱۲:۳۰
Azerbaijan U19 (W)
۰
۴
Cyprus U19 (W)
Finished
۱۷:۰۰
Ireland U19 (W)
۱
۰
Northern Ireland U19 (W)
Finished
۱۲:۳۰
Poland U19 (W)
۱
۳
France U19 (W)
Finished
۱۵:۳۰
Sweden U19 (W)
۲
۰
Greece U19 (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Israel Liga Alef South
Beitar Tel Aviv Bat Yam
۰
۴
Sport Club Dimona
Finished
۱۳:۳۰
Hapoel Marmorek
۰
۲
Hapoel Kfar Shelem
Finished
۱۳:۳۰
Maccabi Herzliya
۳
۲
Ironi Modiin
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Bikat HaYarden
۲
۰
Maccabi Ashdod
Finished
۱۲:۳۰
Bnei Eilat
۵
۰
Shimshon Tel Aviv
Finished
۱۳:۱۵
Ironi Kuseifa
۲
۰
Maccabi Shaarayim
Finished
۱۴:۳۰
Maccabi Yavne
۱
۱
Hapoel Herzeliya
Finished
۱۴:۳۰
Holon Yermiyahu
۳
۳
Shimshon Kafr Qasim
Finished
۱۵:۲۵
  Vietnam V-League 2
DAK Lak
۰
۲
Ba Ria Vung Tau FC
Finished
۱۲:۰۰
Binh Phuoc
۰
۰
Cong Anh Nhan Dan
Finished
۱۳:۳۰
Huda Hue FC
۱
۱
Long An
Finished
۱۲:۳۰
BHTS Quang Nam
۱
۵
Pho Hien
Finished
۱۳:۳۰
  England Professional Development League
Barnsley U21
۱
۲
Sheffield Wednesday U21
Finished
۱۵:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Igman Konjic
۰
۱
FK Velez Mostar
Finished
۱۶:۳۰
  Hungary 1st Division U19
Vasas Budapest U19
۲
۰
Ujpesti TE U19
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 5
AFC Odorheiu Secuiesc
۰
۱
CSO Plopeni
Finished
۱۵:۳۰
  Tanzania Premier League
KMC FC
۰
۰
Ruvu Shooting
Finished
۱۶:۳۰
  Uganda Premier League
Onduparaka FC
۰
۰
Villa SC
Finished
۱۶:۳۰
  Croatia 1. NL
NK Hrvatski Dragovoljac
۱
۲
Orijent 1919
Finished
۱۶:۳۰
Kustosija
۱
۰
NK Dubrava Zagreb
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga III, Seria 8
Ghiroda SI Giarmata VII
۱
۱
CSM Scolar Resita
Finished
۱۵:۳۰
Avantul Periam
۰
۱
Gloria Lunca Teuz Cermei
Finished
۱۵:۳۰
ACS Ineu
۲
۲
CS Soimii Lipova
Finished
۱۵:۳۰
CS Crisul Chisineu Cris
۰
۰
Phoenix Buzias
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Nord
DJK Ammerthal
۰
۰
1. SC Feucht
inprogress
۲۰:۰۰
SC Eltersdorf
۰
۰
Atsv 1898 Erlangen
inprogress
۲۰:۳۰
TSV Kornburg
۰
۰
1. FC Eintracht Bamberg
inprogress
۲۰:۳۰
  Austria 2. Liga
FK Austria Wien II
۱
۰
Grazer AK 1902
inprogress
۱۹:۴۰
SV Kapfenberg
۰
۱
SK Rapid Wien II
inprogress
۱۹:۴۰
SK Vorwarts Steyr
۰
۱
SKN St. Polten
inprogress
۱۹:۴۰
SKU Amstetten
۰
۰
SV Lafnitz
inprogress
۱۹:۴۰
  Mexico Liga TDP, Group 10
Inter Queretaro II
۰
۰
Titanes de Queretaro
inprogress
۱۹:۳۰
  Hungary NB I
MOL Fehervar FC
۱
۰
Zalaegerszegi TE
inprogress
۱۹:۳۰
  Austria Landesliga
SC Mannsworth
۰
۰
1.ZS Simmeringer SC
inprogress
۱۹:۳۰
Spittal
۰
۰
SV Feldkirchen
inprogress
۲۰:۰۰
Ilzer SV
۰
۰
Voitsberg
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Union Edelweiss Linz
۰
۰
Sportunion Sankt Martin
inprogress
۲۰:۳۰
FC Bizau
۰
۰
SV Lochau
inprogress
۲۰:۳۰
SV Strass
۰
۰
SV Gossendorf Jaz
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
ATSV Wolfsberg
۰
۰
SK St.Andra/Lav
inprogress
۲۰:۳۰
VST Volkermarkt
۰
۰
St. Jakob/Ros
inprogress
۲۰:۳۰
SV Lebring
۰
۰
SC Stadtwerke Bruck/Mur
inprogress
۲۰:۳۰
UFC Fehring
۰
۰
SV Wildon
inprogress
۲۰:۳۰
SV Schwechat
۰
۰
SV Wienerberger
inprogress
۲۰:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
Polonia Nysa
۲
۱
Stal Brzeg
Finished
۱۷:۳۰
  Czech Republic 2. Liga
FC Vysocina Jihlava
۱
۰
Prostejov
inprogress
۱۹:۳۰
  Poland 1. Division
Sandecja Nowy Sacz
۰
۰
Chojniczanka Chojnice
inprogress
۱۹:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Club Atletico Mitre
۰
۰
Club Atletico Alvarado
Finished
۱۷:۳۰
  Tunisia Ligue 1, Group B
Us Ben Guerdane
۱
۰
Eo Sidi Bouzid
Finished
۱۷:۳۰
Rejiche
۰
۰
AS Slimane
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
BSG Chemie Leipzig
۰
۰
FC Carl Zeiss Jena
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
VSG Altglienicke
۰
۰
Chemnitzer FC
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
FC Suderelbe
۰
۰
Hamburg Eimsbutteler BC
inprogress
۲۰:۳۰
Victoria Hamburg
-
-
Curslack-Neuengamme
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Concordia Hamburg
-
-
FC Altona 93
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Sleipner IK Norrkoping
-
-
Enskede IK
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
IFK Hassleholm
۰
۰
Kristianstad FC
inprogress
۲۰:۳۰
Eslovs BK
۰
۰
FBK Balkan
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
Sund IF
۰
۰
Algarna-Harnosand IF
inprogress
۲۰:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A
CF Pachuca Premier
-
-
Leviatan FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Turkey 1. Lig
Adanaspor FK
۰
۰
Bandirmaspor
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Auersmacher
۰
۰
FC Hertha Wiesbach
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany 3.Liga
SC Verl 1924
۰
۰
Viktoria Koln 1904
inprogress
۲۰:۳۰
  Austria Regionalliga Salzburg
TSV St. Johann
۰
۰
SV Kuchl
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
FC Nottingen
۰
۰
FSV Hollenbach
inprogress
۲۰:۳۰
  Palestine West Bank League
Islami Qalqilya
۰
۴
Jabal Al Mukaber
Finished
۱۷:۳۰
Mosaset Al Bireh
۰
۳
Hilal AL Quds
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
SSVg Velbert
-
-
TSV Meerbusch
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Sportfreunde Baumberg
-
-
Turu Dusseldorf 1880
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
TVD Velbert
-
-
Kleve
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Germany Regionalliga North
TuS Blau-Weiss Lohne
-
-
SSV Jeddeloh
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Malta Premier League
Hibernians Paola FC
-
-
Zebbug Rangers FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  South Africa Premier League
Supersport United
-
-
Sekhukhune United
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
SC Staaken
-
-
FSV Union Furstenwalde
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Africa CAF Champions League Qualification
Al-Merrikh SC
۲
۰
Al Ahli Tripoli
Finished
۱۷:۳۰
  Rwanda National League
Bugesera FC
۲
۱
AP Rwandaise FC
Finished
۱۶:۳۰
  World Friendly Club Matches
Kiyovu Sport
۱
۰
Mukura Victory
Finished
۱۷:۳۰
  South America U20 South American Games Women
Uruguay U20 (W)
۲
۰
Colombia U20 (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Nicaragua Primera Division
Real Esteli FC
۳
۰
HYH Export Sebaco FC
Finished
۰۴:۳۰
  India Mizoram Premier League
Electric Veng FC
۰
۲
FC Venghnuai
Finished
۱۰:۰۰
  Uganda Super League Women
Kawempe Muslim (W)
۵
۰
Olila High School (W)
Finished
۱۰:۳۰
  India Manipur State League
UKB
۲
۳
Klasa FC
Finished
۱۰:۳۰
AFC
۰
۰
NESU
Finished
۱۳:۴۵
  Bhutan League Women
Transport United FC (W)
۰
۱
Rtc FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Myanmar League 2
Kachin United FC
۲
۳
Myanmar University
Finished
۱۲:۳۰
  Russia Youth Championship
CSKA Moscow U19
۲
۲
Zenit U19
Finished
۱۳:۳۰
Chertanovo U19
۰
۱
PFC Kuban Academy U19
Finished
۱۳:۳۰
Strogino U19
۳
۰
FK Orenburg U19
Finished
۱۳:۳۰
Lokomotiv Moscow U19
۳
۱
Rostov U19
Finished
۱۳:۳۰
Sochi U19
۲
۱
Khimki U19
Finished
۱۳:۳۰
Krasnodar U19
۹
۲
Dinamo Moscow U19
Finished
۱۵:۰۰
FC Nizhny Novgorod U19
۱
۲
Ural U19
Finished
۱۵:۳۰
  Africa COSAFA Cup U20
Zambia U20
۳
۰
Mauritius U20
Finished
۱۳:۳۰
Eswatini U20
۲
۱
Botswana U20
Finished
۱۷:۰۰
  Mongolia First League
Khukh Chononuud
۱
۱
Khad FC
Finished
۱۴:۳۰
  Republic of Kosovo 1st Division
KF Fushe Kosova
۱
۰
KF Flamurtari
Finished
۱۴:۳۰
  Romania Liga III, Seria 7
ACSO Filiasi
۲
۱
CSO Retezatul Hateg
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 6
Vedita Colonesti
۰
۲
CS Universitatea Craiova II
Finished
۱۵:۳۰
  Bhutan Premier League
Druk Lhayul FC
۲
۰
Paro Rinpung
Finished
۱۵:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - MSFL
SK Kvitkovice
۱
۴
SK Hanacka Slavia Kromeriz
Finished
۱۷:۰۰
FC Hlucin
۰
۰
MFK Vitkovice
inprogress
۱۹:۳۰
  Romania Liga III, Seria 2
CSM Ramnicu Sarat
۱
۱
CS Aerostar Bacau
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III Seria 10
ACS Gloria Bistrita
۳
۱
SCM Zalau
Finished
۱۵:۳۰
  Malawi Super League
Rumphi United
۰
۲
Blue Eagles
Finished
۱۶:۰۰
  Lebanon Premier League
Shabab AL Sahel
۳
۱
Al Akhaa Al Ahli
Finished
۱۶:۰۰
  Slovakia 2. Liga
SK Slovan Bratislava B
۱
۱
KFC Komarno
Finished
۱۶:۳۰
Spartak Myjava
-
-
FK Pohronie
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Albania Kategoria Superiore
KF Tirana
۳
۳
KF Laci
Finished
۱۶:۳۰
KS Vllaznia Shkoder
۱
۰
KF Partizani Tirana
inprogress
۱۹:۱۵
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Betim U20
۲
۱
America MG U20
Finished
۱۶:۳۰
  Burundi Premier League
Magara Young Boys
۱
۱
Aigle Noir Makamba
Finished
۱۶:۳۰
  Syria Syrian Premier League
Al-Majd
۰
۱
Al-Wahda
Finished
۱۶:۳۰
Al-Wathbah
۱
۱
Jableh SC
Finished
۱۶:۳۰
Tishreen
۰
۰
Al-Karamah
inprogress
۱۹:۳۰
  Bulgaria B PFG
Vitosha Bistritsa
۳
۱
FK Maritsa 1921 Plovdiv
Finished
۱۶:۳۰
  Oman 1st Division
Fanja
۰
۰
Salalah SC
Finished
۱۶:۳۵
  United Arab Emirates Division 1
Baynounah SC
۳
۱
Dubai City FC
Finished
۱۶:۴۵
  South Africa 1st Division
Cape Town Spurs
۲
۰
Polokwane City FC
Finished
۱۷:۰۰
MM Platinum
۱
۰
Venda FC
Finished
۱۷:۰۰
  Belgium First Division B
FC Verbroedering Dender EH
-
-
SK Beveren
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید