0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran Persian Gulf Pro League
Esteghlal Tehran
۰
۱
Foolad Khuzestan FC
inprogress
۱۷:۰۰
Mes Rafsanjan
۰
۰
Tractor Sazi FC
inprogress
۱۸:۰۰
Naft Masjed Soleyman
-
-
Gol Gohar
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Mes Kerman FC
۰
۰
Havadar SC
inprogress
۱۸:۰۰
Malavan
۱
۰
Sanat Naft
inprogress
۱۷:۳۰
  United Arab Emirates Pro League
Shabab Al Ahli Dubai
۰
۰
Ittihad Kalba
inprogress
۱۶:۴۵
Dibba AL Fujairah
۰
۱
Al Ain
inprogress
۱۶:۴۵
  Argentina Liga Profesional
Atletico Huracan
۱
۰
Talleres de Cordoba
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Lanus
۰
۴
Argentinos Juniors
Finished
۰۱:۳۰
Gimnasia y Esgrima La Plata
۰
۰
Boca Juniors
Finished
۰۴:۰۰
  Paraguay Primera Division
Sol de America
۲
۳
Nacional Asuncion
Finished
۰۰:۰۰
12 de Octubre
۰
۱
Guarani Asuncion
Finished
۰۲:۳۰
Resistencia SC
۱
۰
Libertad Asuncion
Finished
۰۰:۰۰
  Saudi Arabia Profesional League
Abha
-
-
Al-Nassr Riyadh
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Brazil Serie A
America Mg
۱
۲
Sao Paulo FC
Finished
۰۲:۳۰
Avai
۱
۲
Botafogo RJ
Finished
۰۲:۳۰
Palmeiras
۴
۰
Coritiba FBC
Finished
۰۱:۳۰
  Venezuela Primera Division
Deportivo Tachira FC
۰
۰
Portuguesa FC
Finished
۰۰:۳۰
Academia Puerto Cabello
۳
۱
Deportivo Lara
Finished
۰۲:۴۵
  Colombia Primera A
Atletico Bucaramanga
۰
۱
Rionegro Aguilas Doradas
Finished
۰۲:۰۰
Atletico Nacional de Medellin
۳
۲
Independiente Medellin
Finished
۰۴:۳۰
  Bolivia LFPB
Blooming
۰
۰
Universitario De Vinto
Finished
۰۱:۴۵
Club Universitario de Sucre
۲
۱
Independiente Petrolero
Finished
۰۴:۰۰
  Azerbaijan Premier League
FK Zira
۰
۰
Shamakhi FK
inprogress
۱۷:۰۰
  Mexico Liga de Expansion
CD Tepatitlan de Morelos
۰
۲
Cimarrones de Sonora
Finished
۰۳:۳۰
  Malaysia Super League
Melaka United
۲
۴
Terengganu
Finished
۱۵:۴۵
Petaling Jaya City FC
۰
۱
Selangor FC
Finished
۱۵:۴۵
Sabah
۴
۱
Penang FC
Finished
۱۵:۰۰
Pahang
۰
۰
Johor Darul Takzim FC
inprogress
۱۶:۳۰
Negeri Sembilan
۰
۰
Kedah
inprogress
۱۶:۳۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
America de Quito
۱
۰
Olmedo
Finished
۰۳:۳۰
  Thailand Thai League 1
Lamphun Warrior FC
۰
۲
Buriram United FC
Finished
۱۵:۳۰
  Uzbekistan Super League
Metallurg Bekobod
۱
۱
FC Bunyodkor
inprogress
۱۷:۰۰
  Italy Campionato Primavera
Hellas Verona U19
۰
۰
Torino U19
inprogress
۱۷:۳۰
Atalanta U19
۵
۲
Cesena U19
Finished
۱۵:۳۰
  Slovenia 2.SNL
Aluminij
۲
۱
Jadran Dekani
inprogress
۱۷:۰۰
  Argentina Reserve League
Defensa y Justicia Reserves
۰
۵
Rosario Central Reserves
inprogress
۱۶:۳۰
Godoy Cruz Reserves
۲
۲
CA Talleres de Cordoba Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
Arsenal de Sarandi Reserves
۰
۰
Union Santa Fe Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
  Singapore Premier League
Lion City Sailors FC
۲
۴
Albirex Niigata Singapore FC
Finished
۱۵:۱۵
  Vietnam V-League
Da Nang
۰
۴
Becamex Binh Duong FC
Finished
۱۳:۳۰
  Ethiopia Premier League
Hadiya Hosaena
۴
۱
Sidama Bunna
Finished
۱۳:۳۰
Adama Kenema
۱
۰
Mekelakeya
inprogress
۱۶:۳۰
  Russia Premier League
FC Ural Yekaterinburg
۱
۰
FK Khimki
inprogress
۱۸:۰۰
  Romania Liga III, Seria 9
ACS Targu Mures 1898
۲
۳
FC Hunedoara
Finished
۱۵:۳۰
Metalurgistul Cugir
۳
۰
Academia Viitorul Cluj
Finished
۱۵:۳۰
  Israel Leumit League
Maccabi Petach Tikva
۱
۰
Hapoel Umm Al Fahm
inprogress
۱۶:۳۰
Hapoel Ramat Hasharon
۰
۰
Hapoel Ironi Rishon Lezion
inprogress
۱۶:۳۰
Bnei-Yehuda Tel-Aviv
۰
۱
Maccabi Yafo Kabilyo
inprogress
۱۶:۳۰
Hapoel Nof HaGalil
۱
۴
Hapoel Petah Tikva
inprogress
۱۶:۳۰
Agudat Sport Ashdod FC
۱
۲
KAFR Qasim
inprogress
۱۶:۳۰
Hapoel Acre FC
۱
۰
Hapoel Kfar-Saba
inprogress
۱۶:۳۰
Maccabi Ahi Nazareth FC
۰
۱
Hapoel Ramat Gan
inprogress
۱۶:۳۰
Ironi Tiberias
۳
۱
Hapoel Afula
inprogress
۱۶:۳۰
  Romania Liga III, Seria 4
Unirea Bascov
۴
۲
FCSB II
Finished
۱۵:۳۰
  Ukraine Premier League
Veres Rivne
۱
۲
Metal Kharkiv
Finished
۱۵:۳۰
Kolos Kovalivka
۰
۰
FC Ingulets Petrove
inprogress
۱۷:۳۰
  India Super Division Bangalore
Bangalore Dream United FC
۰
۰
Students Union
Finished
۱۴:۰۰
Bangalore Dream United FC
۱
۵
Bengaluru FC II
Cancelled
۱۰:۰۰
MEG
۲
۱
Friends United
Finished
۱۲:۰۰
  Algeria U21 League 2
JSM Skikda U21
۲
۰
NRB Teleghma U21
Finished
۱۲:۳۰
Chaouia U21
۱
۰
CA Batna U21
Finished
۱۲:۳۹
Hamra Annaba U21
۰
۰
AS Ain M'lila U21
Finished
۱۲:۳۰
IB Khemis El Khechna U21
۰
۰
JS Bordj Menaiel U21
Finished
۱۲:۳۰
MC El Eulma U21
۱
۰
USM Annaba U21
Finished
۱۲:۳۰
AS Khroub U21
۲
۱
MO Constantine U21
Finished
۱۲:۳۰
E Sour El Ghozlane U21
۱
۱
US Souf U21
Finished
۱۲:۵۱
  Israel Liga Bet South
Hapoel Mahane Yehuda
۱
۰
Hapoel Ramat Yisrael F.C.
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Kiriat Ono
۰
۱
Hapoel Ganey Tikva
Finished
۱۲:۳۰
Maccabi Beer Sheva
۱
۱
MS Shikun Hamizrach
Finished
۱۱:۳۰
Beitar Ramat Gan
۲
۲
Bnei Jaffa Ortodoxim
Finished
۱۲:۳۰
Agudat Sport Nordia Jerusalem
۳
۱
Maccabi Ironi Sderot
Finished
۱۳:۳۰
Hapoel Bnei Lod
۸
۴
Hapoel Ashkelon
Finished
۱۰:۳۰
Hapoel Kfar Casem Shua
۲
۰
Maccabi Ironi Amishav
Finished
۱۵:۳۰
  Hungary 1st Division U19
Vasas Budapest U19
۲
۰
Ujpesti TE U19
Finished
۱۵:۳۰
  Algeria Ligue 2
IB Khemis El Khechna
۰
۰
JS Bordj Menaiel
inprogress
۱۷:۳۰
JSM Skikda
۲
۰
NRB Telaghema
inprogress
۱۷:۳۰
RB Ouargla
۰
۰
USM El Harrach
inprogress
۱۷:۳۰
MC El Eulma
۱
۰
USM Annaba
inprogress
۱۷:۳۰
E Sour El-Ghozlane
۰
۰
US Souf
inprogress
۱۷:۳۰
AS Khroub
۰
۰
MO Constantine
inprogress
۱۷:۳۰
US Chaouia
۰
۰
CA Batna
inprogress
۱۷:۳۰
Hamra Annaba
۰
۰
AS Ain M'lila
inprogress
۱۷:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Igman Konjic
۰
۱
FK Velez Mostar
inprogress
۱۶:۳۰
  Croatia 1. NL
NK Hrvatski Dragovoljac
۱
۱
Orijent 1919
inprogress
۱۶:۳۰
Kustosija
۱
۰
NK Dubrava Zagreb
inprogress
۱۶:۳۰
  Uganda Premier League
Onduparaka FC
۰
۰
Villa SC
inprogress
۱۶:۳۰
  Tanzania Premier League
KMC FC
۰
۰
Ruvu Shooting
inprogress
۱۶:۳۰
  Romania Liga III, Seria 5
AFC Odorheiu Secuiesc
۰
۱
CSO Plopeni
Finished
۱۵:۳۰
  Jordan Jordan League
Sahab SC
۱
۰
AL Sareeh
inprogress
۱۷:۳۰
  Romania Liga III, Seria 8
Ghiroda SI Giarmata VII
۱
۱
CSM Scolar Resita
Finished
۱۵:۳۰
Avantul Periam
۰
۱
Gloria Lunca Teuz Cermei
Finished
۱۵:۳۰
ACS Ineu
۲
۲
CS Soimii Lipova
Finished
۱۵:۳۰
CS Crisul Chisineu Cris
۰
۰
Phoenix Buzias
Finished
۱۵:۳۰
  Israel Liga Alef North
Maccabi Tamra FC
۰
۱
Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
Finished
۱۴:۰۰
MS Tzeirey Taibe
۰
۰
Tzeirei Kfar Kana
Finished
۱۴:۳۰
Hapoel Kfar Kana
۰
۱
Hapoel Qalansawe
Finished
۱۵:۳۰
Hapoel Migdal Haemeq
۲
۳
Hapoel Bueine
Finished
۱۴:۰۰
Hapoel Bnei Zalfa
۴
۰
Maccabi Ironi Kiryat Ata Bialik
Finished
۱۵:۰۰
Hapoel Kaukab
۱
۰
Sport Club Tira
Finished
۱۵:۳۰
Maccabi Nujeidat Ahmed
۱
۲
Ihud Bnei Shefaram
Finished
۱۵:۳۰
  Israel Liga Alef South
Beitar Tel Aviv Bat Yam
۰
۴
Sport Club Dimona
Finished
۱۳:۳۰
Hapoel Marmorek
۰
۲
Hapoel Kfar Shelem
Finished
۱۳:۳۰
Maccabi Herzliya
۳
۲
Ironi Modiin
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Bikat HaYarden
۲
۰
Maccabi Ashdod
Finished
۱۲:۳۰
Bnei Eilat
۵
۰
Shimshon Tel Aviv
Finished
۱۳:۱۵
Ironi Kuseifa
۲
۰
Maccabi Shaarayim
Finished
۱۴:۳۰
Maccabi Yavne
۱
۱
Hapoel Herzeliya
Finished
۱۴:۳۰
Holon Yermiyahu
۳
۳
Shimshon Kafr Qasim
Finished
۱۵:۲۵
  Europe UEFA U19 Championship Women Qualification
Croatia U19 (W)
۵
۰
Montenegro U19 (W)
Finished
۱۲:۳۰
Azerbaijan U19 (W)
۰
۲
Cyprus U19 (W)
inprogress
۱۷:۰۰
Ireland U19 (W)
۱
۰
Northern Ireland U19 (W)
Finished
۱۲:۳۰
Poland U19 (W)
۱
۳
France U19 (W)
Finished
۱۵:۳۰
Sweden U19 (W)
۲
۰
Greece U19 (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Australia A-League
Melbourne City FC
۲
۱
Western United
Finished
۱۲:۱۵
  Vietnam V-League 2
DAK Lak
۰
۲
Ba Ria Vung Tau FC
Finished
۱۲:۰۰
Binh Phuoc
۰
۰
Cong Anh Nhan Dan
Finished
۱۳:۳۰
Huda Hue FC
۱
۱
Long An
Finished
۱۲:۳۰
BHTS Quang Nam
۱
۵
Pho Hien
Finished
۱۳:۳۰
  Israel Liga Bet North
Hapoel Sandala Gilboa
۲
۱
Ihud Bnei Baka
Finished
۱۱:۴۵
Hapoel Bnei Pardes Fureidis
۰
۱
Hapoel Bnei Musmus
Finished
۱۲:۰۰
Maccabi Neve Shaanan Eldad
۰
۳
Maccabi Ahi Iksal
Finished
۱۲:۱۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Ferroviaria U20
۰
۳
Corinthians U20
Finished
۰۱:۳۰
  England Professional Development League
Barnsley U21
۱
۲
Sheffield Wednesday U21
Finished
۱۵:۳۰
  Poland III Liga, Group 2
Starogard Gdanski
۰
۰
Gedania Gdansk
inprogress
۱۷:۰۰
Jarota Jarocin
۰
۰
Sokol Kleczew
inprogress
۱۷:۳۰
  World Friendly Club Matches
Kiyovu Sport
۰
۰
Mukura Victory
inprogress
۱۷:۳۰
  India Indian Super League
Kerala Blasters FC
۰
۰
East Bengal FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Oman 1st Division
Fanja
۰
۰
Salalah SC
inprogress
۱۶:۳۵
  Czech Republic 3. Liga - MSFL
SK Kvitkovice
۱
۱
SK Hanacka Slavia Kromeriz
inprogress
۱۷:۰۰
  South Africa 1st Division
Cape Town Spurs
۱
۰
Polokwane City FC
inprogress
۱۷:۰۰
MM Platinum
۰
۰
Venda FC
inprogress
۱۷:۰۰
  United Arab Emirates Division 1
Baynounah SC
۱
۱
Dubai City FC
inprogress
۱۶:۴۵
  Africa CAF Champions League Qualification
Al-Merrikh SC
۱
۰
Al Ahli Tripoli
inprogress
۱۷:۳۰
  Palestine West Bank League
Islami Qalqilya
۰
۳
Jabal Al Mukaber
inprogress
۱۷:۳۰
Mosaset Al Bireh
۰
۱
Hilal AL Quds
inprogress
۱۷:۳۰
  Algeria U21 League 1
USM Khenchela U21
۱
۰
MC Oran U21
inprogress
۱۸:۰۰
ASO Chlef U21
۰
۰
JS Saoura U21
inprogress
۱۸:۰۰
MC El Bayadh U21
۰
۰
Chelghoum Laid U21
inprogress
۱۸:۰۰
  Argentina Primera B Nacional
Club Atletico Mitre
۰
۰
Club Atletico Alvarado
inprogress
۱۷:۳۰
  Tunisia Ligue 1, Group B
Rejiche
۰
۰
AS Slimane
inprogress
۱۷:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
Polonia Nysa
۱
۱
Stal Brzeg
inprogress
۱۷:۳۰
  Syria Syrian Premier League
Al-Majd
۰
۱
Al-Wahda
inprogress
۱۶:۳۰
Al-Wathbah
۱
۱
Jableh SC
inprogress
۱۶:۳۰
  Bulgaria A PFG
Hebar 1918 Pazardzhik
۱
۱
PFC Lokomotiv Sofia
inprogress
۱۸:۰۰
  Algeria Division 1
MC Magra
۰
۰
RC Arba
inprogress
۱۸:۰۰
  Kuwait Premier League
Al Fahaheel FC
-
-
Al Tadamon
بازی شروع نشده است
۱۸:۲۵
  Georgia Erovnuli Liga
FC Dila Gori
-
-
FC Torpedo Kutaisi
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Serbia Super Liga
FK Radnik Surdulica
-
-
FK Novi Pazar
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Romania Liga I
SC FC Voluntari SA
-
-
CS Dacia Mioveni
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Bulgaria B PFG
Vitosha Bistritsa
۲
۱
FK Maritsa 1921 Plovdiv
inprogress
۱۶:۳۰
  Slovakia 2. Liga
SK Slovan Bratislava B
۰
۱
KFC Komarno
inprogress
۱۶:۳۰
  Burundi Premier League
Magara Young Boys
۰
۰
Aigle Noir Makamba
inprogress
۱۶:۳۰
  Republic of Kosovo 1st Division
KF Fushe Kosova
۱
۰
KF Flamurtari
Finished
۱۴:۳۰
  Nicaragua Primera Division
Real Esteli FC
۳
۰
HYH Export Sebaco FC
Finished
۰۴:۳۰
  India Mizoram Premier League
Electric Veng FC
۰
۲
FC Venghnuai
Finished
۱۰:۰۰
  Uganda Super League Women
Kawempe Muslim (W)
۵
۰
Olila High School (W)
Finished
۱۰:۳۰
  India Manipur State League
UKB
۲
۳
Klasa FC
Finished
۱۰:۳۰
AFC
۰
۰
NESU
Finished
۱۳:۴۵
  Bhutan League Women
Transport United FC (W)
۰
۱
Rtc FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Myanmar League 2
Kachin United FC
۲
۳
Myanmar University
Finished
۱۲:۳۰
  Russia Youth Championship
CSKA Moscow U19
۲
۲
Zenit U19
Finished
۱۳:۳۰
Chertanovo U19
۰
۱
PFC Kuban Academy U19
Finished
۱۳:۳۰
Strogino U19
۳
۰
FK Orenburg U19
Finished
۱۳:۳۰
Lokomotiv Moscow U19
۳
۱
Rostov U19
Finished
۱۳:۳۰
Sochi U19
۲
۱
Khimki U19
Finished
۱۳:۳۰
Krasnodar U19
۹
۲
Dinamo Moscow U19
Finished
۱۵:۰۰
FC Nizhny Novgorod U19
۱
۲
Ural U19
Finished
۱۵:۳۰
  Africa COSAFA Cup U20
Zambia U20
۳
۰
Mauritius U20
Finished
۱۳:۳۰
Eswatini U20
۱
۱
Botswana U20
inprogress
۱۷:۰۰
  Mongolia First League
Khukh Chononuud
۱
۱
Khad FC
Finished
۱۴:۳۰
  Romania Liga III, Seria 7
ACSO Filiasi
۲
۱
CSO Retezatul Hateg
Finished
۱۵:۳۰
  Rwanda National League
Bugesera FC
۲
۱
AP Rwandaise FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Romania Liga III, Seria 6
Vedita Colonesti
۰
۲
CS Universitatea Craiova II
Finished
۱۵:۳۰
  South America U20 South American Games Women
Uruguay U20 (W)
۲
۰
Colombia U20 (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Bhutan Premier League
Druk Lhayul FC
۲
۰
Paro Rinpung
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 2
CSM Ramnicu Sarat
۱
۱
CS Aerostar Bacau
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III Seria 10
ACS Gloria Bistrita
۳
۱
SCM Zalau
Finished
۱۵:۳۰
  Malawi Super League
Rumphi United
۰
۲
Blue Eagles
Finished
۱۶:۰۰
  Lebanon Premier League
Shabab AL Sahel
۳
۱
Al Akhaa Al Ahli
Finished
۱۶:۰۰
  Albania Kategoria Superiore
KF Tirana
۳
۲
KF Laci
inprogress
۱۶:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Betim U20
۱
۱
America MG U20
inprogress
۱۶:۳۰
  Slovakia Super Liga
Podbrezova
-
-
MFK Ruzomberok
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید